Apie mus

 

„ODERANO“  kūrybos kelias prasidėjo 2014 m., per šį laikotarpį buvo sukurta daug skirtingų gaminių modelių. Tobulėjo ne tik gamybos technologija, bet ir naudojamos medžiagos bei gamybos priemonės.  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukštesnės kokybės bei išskirtinio dizaino gaminius.

Po šiuo prekės ženklu slypi dizainerės  troškimas per savo kūrinius atskleisti minimalistinių formų grožį ir estetiką,  padedančią kurti šiuolaikinės – stilingos moters įvaizdį.

 Ši internetinė parduotuvė leidžia įsigyti gaminius paprastai ir greitai, tai nereikalauja jokių papildomų veikmų, o užsakymas pristatomas per 1-2 d.

Tie kas turi savo individualių pageidavimų gali apsilankyti užsakymų platformoje www.oderano.lt čia priimami ir individualūs užsakymai renkantis matmenis, spalvas iš odų paletės, furnitūrą. Galima koreguoti atskiras gaminio dalis ar net susikurti visiškai naują modelį, tiems kurie nori pritaikyto gaminio individualiai jai ar jam (individualūs užsakymai derinami el. paštu, per facebook puslapį, telefonu arba atvykus pas mus į studiją Šiauliuose).


Bendradarbiaujame su dirbančiais mados namais – parduotuvėmis. Jei norite apžiūrėti mūsų gaminius gyvai, parašykite mums užklausą ir nukreipsime Jus į artimiausią partnerių parduotuvę.